Kategorie: Wszystkie | Gry dla Ciebie!
RSS
niedziela, 26 sierpnia 2012

Wiadomo, że jazda motocyklem jest z reguły bardzo niebezpieczna i powinni ją uprawiać wyłącznie bardzo rozważni i odpowiedzialni ludzie. Chodzi o prędkość, która zwykle jest zawrotna. A co powiemy o motocrossach? To również ciekawy sport, a jazda nimi też nie jest najłatwiejsza i zdecydowanie podnosi w nas poziom adrenaliny. Jednak aby było bezpieczniej, stworzono gry cross, w których możemy wyszaleć się do woli i spróbować swoich sił na wielu wyboistych terenach. Gierka bardzo wciągająca, zatem próbujcie!Kiedy nasze dziecko nie lubi bawić się za bardzo zabawkami materialnymi, które ma w domu, może czasem warto pokazać mu różnego rodzaju zabawy, a właściwie gierki, które sa dostępne w sieci. Możemy przykładowo wykorzystać do tego gry Fineasz i Ferb. Jeśli dziecko jest małe, możemy pobawić się w ubieranie jego ulubionych postaci z kreskówek, jakimi są właśnie panowie Fineasz i Ferb. Mamy szereg dostępnych ciuszków, koszulki, spodenki, buty oraz inne dodatki, dzięki którym wykreujemy świetny wizerunek naszym bohaterom.Dzieciaki chętnie oglądają bajkę Dora i podglądają wszelkie przygody jakie zdarzają się w nich tej słynnej bohaterce. Teraz mogą nawet wcielić się w jej rolę i ratować świat, ponieważ mamy specjalne gry Dora, dzięki którym wszystko jest możliwe. W tej gierce mamy zadanie aby podróżując po przestrzeni kosmicznej łapać odpowiednie diamenciki oraz inne przedmioty, które oznaczone są odpowiednim przez kosmitę kolorem. Jeśli w okienku jest czerwony stworek, musimy zbierać jak najwięcej czerwonych. Kiedy zbierzemy odpowiednią ilość, przeskakujemy poziom wyżej. Planeta jest w naszych rękach!

 Czas żniw i wielu prac polowych jest w pełni. Gdzie się tylko ruszymy, tam rolnicy coś robią, zbierają plony. Dzieci lubią być na wsi i się tym zajęciom przyglądać, gdyż czują się wtedy bardziej dorosłe i odpowiedzialne. Teraz możemy pobawić się z nimi w prace rolnicze za pomocą komputera, poprzez gry kombajny. W tej gierce musimy być bardzo uważni, ponieważ jak wiadomo kombajn jest bardzo duży i szeroki. Musimy odpowiednio nim sterować, aby nie zawadzić o żadne drzewa i inne przedmioty, które stoją nam na drodze, im szybciej dojedziemy do celu bez uszkodzeń, tym lepiej.

 

 Wszyscy chłopcy rywalizują w przedszkolach o to, który z nich ma fajniejszą brykę. Chwalą się swoimi resorkami, które zwykle pochodzą z różnych serii Hot Wheels. Teraz możemy takie samochodziki oglądać nie tylko na żywo, ale także możemy grać w gry Hot Wheels, które są dostępne online. Możemy się zarówno ścigać, jak i rywalizować o lepsze miejsca w garażach. Dopasujmy zatem odpowiedni kolor samochodu, do odpowiedniego garażu i zbierajmy za każdy dobry ruch odpowiednią ilość punktów. To bardzo proste a dodatkowo ćwiczy naszą koncentrację.Nie zawsze nasze dzieci chcą się chętnie uczyć w domu, kiedy jeszcze nie mają odpowiedniego wieku aby pójść do szkoły. Teraz jednak możemy zachęcić je do nauki w inny, bardzo atrakcyjny sposób. Pokażmy im gry Bob Budowniczy i zacznijmy wspólną naukę dodawania i odejmowania. W tej gierce będą ukazywały nam się na planszy różne ilości przedmiotów. Są to narzędzia Boba Budowniczego, które musi liczyć zanim wyjdzie do pracy. My pomagamy mu w liczeniu i określamy ile danych przedmiotów jest na planszy, przeciągamy dostępną z prawej strony cyferkę i już! To takie proste a ile sprawia radości!

 

 Wielu chłopców interesuje się samochodami, wyścigami i wszystkim co kojarzy się z prędkością i adrenaliną. Rodzice kupują mnóstwo samochodzików sterowanych, czy też zwykłych resorków, które początkowo są atrakcją, a potem dziecko rzuca je w kąt i stanowią dodatkowe zagracenie pomieszczenia. Warto zatem aby zaoszczędzić czasu na sprzątanie, oraz pieniędzy na kupowanie, zastosować gry wyścigowe, w których to nasz synek będzie mógł wykazać się jak najlepiej potrafi swoimi umiejętnościami kierowcy rajdowego. Musimy się ścigać super autkami po ciekawych torach, które są dodatkowo pełne przeszkód, a nie tylko przeciwników.Scooby Doo to najbardziej znany pies w historii kreskówek, jest chyba najlepszym przyjacielem Pluto. Obaj stanowiliby z pewnością świetną parę w grach komputerowych. Teraz jednak gry looney tunes wprowadziły nową gierkę, w której sterujemy wyłącznie Scooby’m i znajdujemy się na stadionie. Naszym zadaniem jest sprytny sprint połączony ze skakaniem przez płotki, biegniemy bardzo szybko gdyż pogania nas duch, a jak wiemy Scooby strasznie się ich boi. Kto wygra? Sami sprawdźmy, bo wszystko zależy od nas!  Każdy z nas z pewnością marzy o tym aby wybrać się choć raz w życiu w cudowną i pełną przygód podróż w ciepłe kraje. Afryka to doskonałe miejsce na takie wyprawy. Teraz możemy zabawić się w prawdziwego podróżnika razem z Diego, ponieważ dostępne sa już różne wersje gry Diego i w jednej z nich właśnie tam przeżywamy swoje przygody. Musimy przykładowo uważnie śledzić zwierzątka, robić im zdjęcia, jak również bawić się z nimi. Diego przygotował dla nas naprawdę wspaniałe zajęcia, warto zatem sprawdzić!Uwielbiamy wszyscy tą kultową bajkę jaką jest Król Lew. Teraz powstają jej odnowione wersje, a nawet rynek wprowadził różnego rodzaju gry Król Lew. Mamy ogromny wybór, możemy decydować w co chcemy zagrać i czego się z tymi postaciami uczyć. W tej zabawie chodzi głównie o to, aby sterując postacią Timona jeżdżącego na desce, skakać jak najwyżej tylko potrafimy i przy tym wzbijać się i robić najdziwniejsze sztuczki i triki, które są w zależności od stopnia trudności, odpowiednio punktowane.